МИР КРАСОТЫ с Каражановъ и Ко
Меню
Понравилось? Добавляем в закладки!
Посетители

free counters
Мы на Facebook
 

Авторизация
Логин:
Пароль:
Запомнить
Забыли пароль?
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Бальзам РЕСКИНОЛ

19 августа 2014 - Каражанова Макка
article387.jpg

РЕСКИНОЛ - БАЛЬЗАМ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ 

                                                Забудьте все, що знали раніше про засоби екстренної допомоги при травмах, порізах, опіках, обмороженнях. Все, що читали в супроводжувальних анотаціях до бальзамів і кремів, одні з яких знеболюють і знезаражують, інші — знімають запалення і загоюють. Забудьте про антибіотики, які входять до їх складу, а також про довгі тижні виснажливих очікувань і болісних процедур. Дотепер не було в природі препарату такого широкого спектру дії, такої ефективності й безпечності, що складався виключно з природних компонентів. Рескинол — бальзам нового покоління.

20 років вчені компанії “Рятівник” і Інституту екології Ноосфери ім. В.І.Вернадського досліджували  життєдайні властивості найкращих природних ліків світу, що здавна використовувались у китайській, індійській, староруській, європейській народній медицині, експериментували з цілющими рослинами і біологічно активними речовинами. Результатом цих пошуків стала ідеальна формула Рескинолу, котра гармонійно поєднала джерело природних антибіотиків - потужний  антибактеріальний прополіс, перед яким безсилі практично всі мікроби, анестезуючий засіб широкого спектру дії; мумійо - природний біостимулятор відновлювальних процесів, регулятор обміну речовин у рані; новий комплекс цілющих ефірних олій, котрий забезпечує посилене живлення, швидке відновлення  життєспроможних клітин, розсмоктування пошкоджених і нейтралізацію продуктів разпаду тканин. Серед числених складових Рескинолу немає зайвих і другорядних. На відміну від його попередників, бальзам не містить вазеліну, а топлене коров’яче масло не утворює плівку й не блокує вологу в рані. Живиця, терпенова олія — похідна кедрової живиці, завдяки  бактерицидним, бальзамічним, анестезуючим властивостям, гоїть виразки, навіть ускладнені гнійними і ерозійними процесами.Обліпихова олія - нейтралізує дію токсинів, запобігає росту бактерій, захищає оболонки клітин, живить їх. Лецитин формує міжклітинний простір. Олія зародків пшениці — джерело амінокислот, антиоксидантів, макро- і мікроелементів, в арсеналі вітамінів має токоферол - «вітамин молодості», тому, окрім протизапальних і загоювальних, може похвалитися ще й косметичними властивостями — швидко відновлює після операцій, усуває провисання шкіри після схуднення, лікує фурункули, прищі, висипи, запалення і пошкодження слизових оболонок, живить, зволожує, захищає шкіру. Мінеральна олія — суміш насичених вуглеводнів, що вже більше століття входить до складу омолоджувальних засобів, чудовий розчинник для інших компонентів, не всмоктується шкірою, а утворює мікроскопічну плівку, зберігаючи життєдайну вологу. Рескинол - це той рідкісний випадок, коли, всупереч усталеним переконанням, крапля антисептичного березового дьогтю не псує ложки антибактеріального меду, а навпаки - всі біологічно активні речовини, збалансовано співпрацюючи, значно посилюють ефективність і надають Рескинолу надзвичайних знеболювальних, протизапальних, загоювальних і тонізуючих властивостей.
Отож, нова формула значно розширює можливості бальзаму, тим самим спрощуючи життя споживачам. Погодьтеся, це зручно: два в одному — швидка допомога на будь-який екстренний випадок і засіб для догляду і краси. Особливо в поході, в лісі, на пікніку, на дачі, бо рана будь-якого походження й міри забрудненості, оброблена бальзамом, вже не потребує антибіотиків і антисептиків, навіть в  антисанітарних умовах. Він дбайливо відновлює тканини, загоює, не залишаючи на шкірі рубців.

Щойно з’явившись, Рескинол вже отримав визнання як авторитетних фахівців: 


 

Рейтинг: +1 Голосов: 1

Загрузка комментариев...

← Назад